Od 22.11.2021 osoby starší 18 let mohou absolvovat lekce pouze s dokončeným očkování COVID-19 nebo s certifinátem o prodělání nemoci v posledních 180 dnech. Děkujeme moc za pochopení.

Výtvarný příměstský tábor

 

Výtvarný příměstský tábor je určený pro děti ve věku od 6 do 15 let a čeká na ně kreativní prostředí, ve kterém se naučí spoustu výtvarných technik.

Dostupnost Zvolte variantu Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné
Termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
3 990 Kč    
Kategorie Kurzy
 

Přemýšlíte každé prázdniny, jaký program připravit vašim dětem? Nechcete, aby volné dny strávily doma nebo u počítače a chcete je nadchnout pro něco nového? Vyzkoušejte kreativní prostředí, které jim zajistí výtvarný příměstský tábor s termíny už pro léto 2022!

Výtvarný příměstský tábor je určený pro děti ve věku od 6 do 15 let a čeká na ně kreativní prostředí, ve kterém se naučí spoustu výtvarných technik. Vše se odehrává pod profesionálním dozorem přátelských lektorů, kteří dětem rozumí. Děti si tak odnesou nové výtvarné dovednosti, skvělé zážitky a také nová přátelství.

Dopolední program se ponese v prostředí ateliéru, ve kterém budou děti kreslit, malovat, zaměříme se na zátiší a architekturu a mnoho dalších technik.

Mezi jednotlivými programy je samozřejmostí také pauza na oběd a vaše děti si pochutnají v příjemném prostředí restaurace Potrefená Husa.

Odpolední program se již bude odehrávat mimo prostory ateliéru a na děti čekají zážitky v podobě návštěvy galerie výtvarného umění, botanické zahrady a dalšího inspirativního prostředí, ve kterém nebudou tradičními návštěvníky, ale budou kreslit svoje obrazy přímo v prostředí galerie či v plenéru botanické zahrady. Získají tak další inspiraci pro svoji tvorbu.

Program příměstského tábora začíná v 9 hodin a trvá do 16 hodin. Děti můžete přivést již v 8.45 a po skončení programu si je vyzvednout znovu v ateliéru. Dětem zabalte sebou svačinku a pití, sketchbook, lítačku nebo jízdenky.

Termíny (pondělí - pátek):

  • 4.7. - 8.7.2022
  • 11.7. - 15.7.2022
  • 18.7. - 22.7.2022
  • 25.7. - 29.7.2022
  • 1.8. - 5.8.2022
  • 8.8. - 12.8.2022
  • 15.8. - 19.8.2022
  • 22.8. - 26.8.2022

Celková cena je 3990,-Kč včetně ceny za obědy na všechny dny (nelze chodit v jednotlivé dny, pouze celý týden),

pro stálé zákazníky je cena 3490,-Kč – zákazníci, kteří si zakoupili min. 4 lekce kurzu nebo u nás absolvovali příměstský tábor.

Pokud chcete uplatnit slevu pro stálé zákazníky, je potřeba se registrovat a my Vám přiřadíme ceník pro stálého zákazníka.

Slevy se nesčítají.

Do poznámky prosím uveďte jméno a věk dítěte.

Týden před začátkem Vám bude zaslán podrobný program.

Nově je možné zaplatit pouze zálohu 2000,-Kč a zbytek částky doplatíte do 30.6. Pokud máte zájem zaplatit zálohu, vytvořte objednávku, zvolte platbu převodem a do poznámky napište "Záloha". Poté vydržte, než vám přijde na e-mail zálohová faktura. Pozor! Záloha není vratná. Pokud se rozhodnete účast zrušit, záloha se nevrací. Děkujeme za pochopení.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.