O nás

Máte rádi výtvarné umění nejen jako diváci, ale i jako samotní aktéři, kteří chtějí rozvíjet svůj talent? Je jedno, jestli jste dospělí nebo děti, protože každý má teď jedinečnou příležitost posunout se v této oblasti mnohem dál, a to pod vedením kvalifikovaných a zkušených lektorů s individuálním přístupem.

Je čas se vám představit a vtáhnout vás přímo do děje této krásné sféry a podpořit váš talent.

Nápad vytvořit Art Generace jsme dostali v roce 2017. Od té chvíle jsme začali dělat všechno proto, abychom v únoru 2018 otevřeli vlastní ateliér.

Výjimečnost našeho ateliéru spočívá především v tom, že je vedený na principu „vychovávej sám sebe.“ Znamená to myšlenku směru zrozenou na individuálnosti a lišíme se právě tím, že svůj názor na umění nikomu nevnucujeme, ale vyloženě pomáháme seberealizovat se a vyjádřit své emoce na plátno. Studenti pro nás nejsou studenti, ale osobnosti – umělci.

Výtvarný talent je potřebné rozvíjet a v našem ateliéru klademe vysoký důraz na individuální přístup a komunikaci. Vše, co nabízíme, vychází z pedagogické teorie i praxe, a především z vlastní tvorby. Současně dbáme na tradici a pomáháme účastníkům osvojit si také tradiční techniky a základy výtvarné tvorby.

Naše učení se nese ve stylu montessori a rozvíjíme tvůrčí dialog.

Napsali o nás:

V Praze potkávám jen pozitivní lidi, říká lektorka umění Valeryia LaskoNarodila se v Bělorusku, jako dítě se však společně s rodiči přestěhovala do Prahy. Již od dětství ji to táhlo…

Valeryia Lasko vždy věděla, že chce být součástí umění. Podporovat mladé a nadějné umělce, v tom viděla největší…

Валерия Ласко: «В Art Generace мы помогаем выплёскивать чувства на полотно» 

Valeryia

Валерия Ласко с детства мечтала открыть художественную студию и галерею. Она шла за своей мечтой, не сомневаясь в выборе ни секунды.