Galerie

Život nabízí různé zajímavé šance a byla by škoda do nich nevstoupit. Pokud jste umělec, tak vám tato nabídka může změnit celou vaši životní cestu.

Galerie, která otevírá naději

Tato galerie se nachází v centru Prahy ve Vratislavově ulici, v nádherné lokalitě u Vyšehradu. Přímo v těchto prostorách probíhají výtvarné kurzy. Galerie jako taková je v oddělené zóně a pokud jste umělec, tak právě zde vám nabízíme možnost prezentovat vaši tvorbu. Rodiče dětí, během probíhajících kurzů, mají v galerii připravené posezení a je tudíž velká šance na to, že se mezi nimi nalezne potencionální kupec. Nicméně i tak vaše obrazy uvidí více lidí, kteří budou mít dostatek času si je prohlédnout.

Jaké jsou podmínky pro výstavy v galerii

  • Nabízíme dvě možnosti pronájmu. Galerii si lze rezervovat na 14 dní za cenu 2 900,- Kč nebo na 4 týdny za 5 000,- Kč. Není problém zároveň vytvořit prezentaci vaší výstavy obrazů na našich webových stránkách a sociálních sítích. Vernisáž je možná pouze o víkendu.
  • Pokud prodáte některých z vašich obrazů, tak si vezmeme 20 % provize z tohoto prodeje.
  • Na termínu instalace se přirozeně domluvíme a můžete si ji zajistit sami. Rozměry galerie jsou 5m x 3m. Je zde závěsný systém Click Rail a jsou k dispozici i schůdky. Obrazy lze zavěsit na 4 zdi. Rozměry plochy pro zavěšení obrazů: 2x 5m; 1x 1,75m; 1x 1,5m; 1x 1,25m.

Můžeme dále zajistit

Pokud bude chtít větší propagaci, poté můžete využít placenou verzi na sociálních sítích. Není problém zajistit catering. Občerstvení bude připraveno podle domluvy s vámi. Zároveň se můžeme postarat i o instalaci vašich obrazů.

Od vás budeme potřebovat letáček, který bude v digitální podobě, a lze ho tak umístit na náš web. Měl by obsahovat krátký text o výstavě, případně o vás. Dále informativní tištěný plakát, který bude o rozměru A3 a umístí se přímo do galerie, čímž upoutá větší pozornost. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Pole označená jako * musí být vyplněná.

Jméno a příjmení Nevyplňujte toto pole:
E-mail
Zpráva