Výtvarný workshop

 

V dnešní uspěchané době je dobré si najít čas jen sami pro sebe, odreagovat se od běžných starostí a přijít na jiné myšlenky. Uvolnění přinese novou energii.

Dostupnost Zvolte variantu Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné
Termín
Počet osob
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 490 Kč 1 490 Kč 1 490 Kč 2 790 Kč 2 790 Kč 2 790 Kč od 1 490 Kč    
Kategorie Kurzy
 

Chtěli jste se někdy například stát malířem? Nebo si vyzkoušet jaký je to pocit vytvořit originální výtvarné dílo přímo na plátno? Nyní máte jedinečnou příležitost a věřte, že k tomu nepotřebujete mnoho. Stačí mít jen tu touhu si zkusit něco neobvyklého, přihlásit se na náš výtvarný workshop a především se dostavit. Poté se o vás postará lektorka, která vás celým kurzem krok za krokem provede a výsledkem bude nejen skvělý pocit, že jste vše zvládli na výbornou, ale také odreagování a načerpání nové energie do dalších běžných dnů.

Na co se můžete těšit

Výtvarný workshop probíhá vždy o víkendu a trvá 3 hodiny. Přímo na místě si vyberete, jakou technikou chcete malovat váš abstraktní obraz. Budete mít na výběr z akrylových nebo olejových barev. Díky tomu se budete moci přihlásit na to, co vám bude bližší nebo co si chcete vyzkoušet.

  • abstraktní malba akrylovými barvami
  • abstraktní malba olejovými barvami

Po celou dobu výtvarného workshopu bude k dispozici nejen lektorka, ale také chutné víno, káva nebo čaj. V ceně máte rovněž veškerý materiál. Malovat budete na plátno a i v tomto případě si nemusíte nosit své vlastní, k dostání bude opět zde u nás.

Dárek, který potěší

Výtvarný kurz si můžete zakoupit sami pro sebe, ale také například ho věnovat jako dárek pro někoho, o kom víte, že by si rád vyzkoušel svůj skrytý talent nebo se něčemu novému přiučil. Také se můžete na výtvarný workshop vydat se svým partnerem nebo kamarádkou či kamarádem. Zažijete nejen společné chvilky při malování, ale určitě vám zůstanou příjemné vzpomínky. Jen je třeba se včas přihlásit, jelikož je omezená kapacita a to pouze pro 12 účastníků. Malovaný obraz si samozřejmě odnesete domů, a kdo ví, možná vás překvapí, že malovat není vůbec složité, jak jste si původně mysleli.

Tak neváhejte a včas si rezervujte své místo na našem výtvarném workshopu, kde se každý stane na chvíli jedinečným malířem a nalezne odreagování od běžných starostí.

Nevíte co koupit za dárek svým nejbližším? Dejte jim poukaz na výtvarný workshop v našem ateliéru. Více info zde

Cena:

1490,-Kč / pro 1 osoba (pouze 497,- za hodinu)

2790,-Kč / pro 2 osoby (pouze 465,- za hodinu)

včetně veškerého materiálu a po celou dobu je zdarma k dispozici víno, káva nebo čaj. 

Termíny:

  • sobota 25.5.2024 - 13:00 - 16:00
  • sobota 8.6.2024 - 13:00 - 16:00
  • sobota 22.6.2024 - 13:00 - 16:00

Termíny se budou postupně přidávat.

Změna termínu je možná nejpozději 3 dny před začátkem workshopu. Omluvit je možné pouze na e-mail info@artgenerace.cz nebo na tel.: 732 735 512. V jiném případě hodina propadá. V případě omluvy se náhradní termín musí vybrat do 3 měsíců.