Obchodní podmínky

Zaplacením kurzovného se stáváte našimi studenty a souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. 

Souhlasím, že fotografie a videa pořízené během kurzu v ateliéru i mimo něj, můžou být použity jako propagační materiál na našich webových, facebookových nebo jiných stránkách. Souhlasím i pokud na fotografii nebo videu bude má osoba nebo moje dcera / syn.

Nahrazování lekcí: V rámci trvání Vašeho kurzu máte možnost náhrady předem omluvených lekcí v jiném termínu, po domluvě s lektorem. Pokud nemůžete dorazit na svou pravidelnou lekci, omluvte se den předem před začátkem lekce na email: info@artgenerace.cz nebo na tel.: 732 735 512. V jiném případě hodina propadá.

Omluvené lekce je nutné nahradit v období trvání Vašeho kurzu a nepřevádí se do dalšího období. Lekce lze nahrazovat ve všech semestrálních kurzech.

V případě jednodenních workshopů je možná změna termínu do 3 dnů před konáním workshopu, jinak kurzovné propadá.

Všechny pomůcky a materiály jsou v ceně kurzovného.

Beru na vědomí, že v ateliéru se může vyskytovat obnažené kresby nebo malby (tzv. akt). Nebude mě, ani mojí dceru / syna pohoršovat, protože se jedná o umění (hlavně u kurzu figurální kresby).

V ateliéru jste na vlastní nebezpečí a veškeré Vaše činnosti probíhají na vlastní zodpovědnost.

Souhlasím se zasíláním mail listu a beru na vědomí, že uvedený e-mail byl přidán do naší databáze a nebudeme ho poskytovat třetí straně.

Kdykoliv se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem na vedení ateliéru, které se Vám bude snažit vždy vyjít maximálně vstříc.

Při uplatnění voucheru ze Slevomatu, nelze lekce a příměstské tábory přesouvat ani nahrazovat.