Výtvarný příměstský tábor

 

Výtvarný příměstský tábor je určený pro děti ve věku od 6 do 15 let a čeká na ně kreativní prostředí, ve kterém se naučí spoustu výtvarných technik.

Dostupnost Zvolte variantu Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné
Termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 990 Kč    
Kategorie Výtvarný příměstský tábor
 

Přemýšlíte každé prázdniny, jaký program připravit vašim dětem? Nechcete, aby volné dny strávily doma nebo u počítače a chcete je nadchnout pro něco nového? Vyzkoušejte kreativní prostředí, které jim zajistí výtvarný příměstský tábor s termíny už pro léto 2024!

Výtvarný příměstský tábor je určený pro děti ve věku od 6 do 15 let a čeká na ně kreativní prostředí, ve kterém se naučí spoustu výtvarných technik. Vše se odehrává pod profesionálním dozorem přátelských lektorů, kteří dětem rozumí. Děti si tak odnesou nové výtvarné dovednosti, skvělé zážitky a také nová přátelství.

Dopolední program se ponese v prostředí ateliéru, ve kterém budou děti kreslit, malovat, zaměříme se na zátiší a architekturu a mnoho dalších technik.

Mezi jednotlivými programy je samozřejmostí také pauza na oběd. Oběd není zahrnut v ceně tábora. První den v ateliéru dostanete menu z restaurace, společně vyberte jídla a zaplatíte v hotovosti. Samozřejmě je možné si přinést vlastní oběd, který je možný si u nás ohřát a společně se najíme v prostorách galerie ART Generace.

Odpolední program se již bude odehrávat mimo prostory ateliéru a na děti čekají zážitky v podobě návštěvy galerie výtvarného umění, botanické zahrady a dalšího inspirativního prostředí, ve kterém nebudou tradičními návštěvníky, ale budou kreslit svoje obrazy přímo v prostředí galerie či v plenéru botanické zahrady. Získají tak další inspiraci pro svoji tvorbu.

Program příměstského tábora začíná v 9 hodin a trvá do 16 hodin. Děti můžete přivést již v 8.45 a po skončení programu si je vyzvednout znovu v ateliéru. Dětem zabalte sebou svačinku a pití, sketchbook, lítačku nebo jízdenky.

Místo konání: Ateliér ART Generace - Vratislavova 1/21, Praha 2

Termíny (pondělí - pátek):

  • 1.7. - 5.7.2024 - (Valeria, Nastja) - 10 volných míst
  • 8.7. - 12.7.2024 - (Valeria, Nastja) - 3 volná místa
  • 15.7. - 19.7.2024 - (Nastja, Linda) - 8 volných míst
  • 22.7. - 26.7.2024 - (Nastja, Linda) - 10 volných míst
  • 29.7. - 2.8.2024 - (Valeria, Aneta) - 5 volných míst
  • 5.8. - 9.8.2024 - (Valeria, Aneta) - 7 volných míst
  • 12.8. - 16.8.2024 - (Valeria, Aneta) - OBSAZENO
  • 19.8. - 23.8.2024 - (Nastja, Linda) - 10 volných míst
  • 26.8. - 30.8.2024 - (Nastja, Linda) - poslední volné místo

Celková cena je 4990,-Kč (pouze 143,- za hodinu) včetně veškerého materiálu (nelze chodit v jednotlivé dny, pouze celý týden),

pro stálé zákazníky je cena 4690,-Kč (sleva 6%) – zákazníci, kteří si zakoupili min. 4 lekce kurzu nebo u nás absolvovali příměstský tábor v roce 2023.

Zda-li máte nárok na slevu, napište na e-mail info@artgenerace.cz a my vám zašleme slevový kupon, který uplatníte v košíku.

Slevy se nesčítají.

Do poznámky prosím uveďte jméno a věk dítěte.

Týden před začátkem Vám bude zaslán podrobný program.

Je možné zaplatit pouze zálohu 2500,-Kč a zbytek částky doplatíte do 30.6. Pokud máte zájem zaplatit zálohu, vytvořte objednávku, zvolte platbu převodem a do poznámky napište "Záloha". Poté vydržte, než vám přijde na e-mail zálohová faktura. Pozor! Záloha není vratná. Pokud se rozhodnete účast zrušit, záloha se nevrací.

Tábor lze zrušit nejpozději 30 dní před začátkem termínu příměstského tábora. Pokud se rozhodnete účast zrušit méně než 30 dní, částka se nevrací. Děkujeme za pochopení.